Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: sms zdarma  (Přečteno 66178 krát)
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« : Únor 21, 2007, 12:20:41 pm »

Více TADY
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Únor 21, 2007, 02:28:01 pm »

Zdar Dave!
Dival jsem se, pokud dobre ctu, rika CallWave, ze s nimi lze SMSkovat do USA a Kanady. O Evrope nic. Obecne jsou SMSky zdarma spis utopie - kazdy si je necha nejak zaplatit, i kdyz ne zjevne - napriklad nikdo nikce nezaruci, ze na cisla, na ktere posles SMSku, nezacnou volat reklamu, zejo.

Ohledne Call by Call, ktdery byl hned pod SMSkami: uzitecny je web www.billiger-telefonieren.de - jsou tam vzdycky aktualni ceny uvedenych pisjytovatelu. Pozor, nespolehat se na to, ze poskytovatel, ktery je nejlepsi dneska, bude stejne levny i za tyden - tarify se casto meni, tak ty firmy na tom totiz casto vydelavaji - lidi s nimi volaji ze zvyku a misty (i nevedomky) draz.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
danelka



Karma: 0
Příspěvků: 32



WWW
« Odpověď #2 : Únor 21, 2007, 07:29:57 pm »

Sms zdarma neni utopie. Ja jsem si u O2 uzavrela dvouletou smlouvu pres internet  - tusim, ze se to jmenuje O2 Genion S za 10 Euro mesicne - a mam jich za mesic 150 zdarma. Plati to bohuzel jen do nemeckych siti (do vsech, ne jenom O2).
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Únor 22, 2007, 01:12:22 am »

Sms zdarma neni utopie. Ja jsem si u O2 uzavrela dvouletou smlouvu pres internet  - tusim, ze se to jmenuje O2 Genion S za 10 Euro mesicne - a mam jich za mesic 150 zdarma. Plati to bohuzel jen do nemeckych siti (do vsech, ne jenom O2).
Sama si odpovidas...nic neni zdarma. Platis zavazkem platit O2 po dva roky pausal 10 EUR a posilat v ramci teto nabidky SMSky jen po vnitrozemi (logika cehoz mi unika, pokud vim, nestoji operatora SMS odeslana do zahranici o nic vic, maji smlouvu o vzajemnem dorucovani). Je to tak jen o trosku lidstejsi, nez SMSka za jednotnych 19 centu "zjednodusili jsme cenik, abyste se v nem lepe orientovali" u D1.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München