Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam praci s ubytovani v Luxembourg city  (Přečteno 17621 krát)
Popelka



Karma: 0
Příspěvků: 10


« : Květen 20, 2010, 08:54:30 am »

Ahoj vsichni, moc prosim o nabidku prace, nejradeji i s ubytovanim v Luxembourg city. Jsem v Cechach a hledam neco do zacatku. Praxe z USA aupair, nanny, housekeeping, anglictina na urovni rodileho mluvciho, francouzstina v zacatku, pocitam s tim, ze se ji doucim, stejne tak lucemburstinu. Diky moc, jestli se mi nekdo ozvete. Budu vdecna za jakoukoliv radu, kde zacit. I.
Zaznamenáno
Popelka



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Květen 20, 2010, 01:46:49 pm »

Ahoj Darty,diky moc za radu,urcite vyzkousim :-) Vim, ze v Luxu vsichni hovori francouzsky nebo nemecky a k tomu
lucembursky a anglicky. Blby je, ze ja tu nemcinu, co potrebuje Tvoje rodina, nemam, nejspis ale zacnu francouzstinou - myslim, ze francouzsky hovoricich lidi je tam vic, nez nemecky. Ted do zacatku ale potrebuju anglicky hovorici rodinu, urcite vyzkousim
stranky na netu, co jsi mi poslala odkaz. Taky si pak chci sehnat kvalifikovanejsi praci, moji predstavou je ale jenom Lucembursko.
Jeste jednou diky a uvidime, co prinese cas ... Preju i Tobe hodne stesti a drzim :-) I.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München