Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Komentáře k nové verzi autostopu - spolujízdy  (Přečteno 62752 krát)
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« : Květen 16, 2008, 11:26:44 am »

Co se vám líbí - nelíbí?
Nějaké problémy?

Optimalizováno pro: IE7, FF2, Opera9
Zadání nové jízdy:
- Každý může nastavit 8 míst přes které pojede, v případě potřeby můžu libovolně upravit. Zvýšíte tím šanci že někoho najdete.
- Udávejte města přes které jedete pouze v případě, že v těchto městech můžete skutečně zastavit. V případě pouze informativním je napište do poznámky.
Tip: Pokud nevíte přes které města pojedete, po uložení klikněte na mapu, jízdu můžete poté editovat a přidat další města.
U zadávání datumu a času jednotných a pravidelných jízd se rozlišuje
- Jednotná jízda (datum a čas odjezdu, datum a čas příjezdu)
- Pravidelné jízdy (odkdy - dokdy, čas odjezdu a příjezdu), aktualizace max. 6 měsíců dopředu. Pokud nezadáte koncové datum u pravidelné jízdy, přičte se automaticky 6 měsíců od dneška.
Vyhledávání: Vyhledává ve všech zadaných městech
- vyhledává taky v pravidelných jízdách, tzn. pokud nevíte přesně kdy pojedete, můžete nastavit že jezdíte týdně v rozmezí několika dnů, uživatel, který to bude hledat podle data to najde
Evropa: Zde jsou zkratky států, zobrazí všechny jízdy jedoucí od/přes/do zvolený stát
Moje auta: Zde je první zadané auto nastaveno jako primární, tzn. že se automaticky přidá k nové nabídce. Je možné spravovat libovolný počet aut.
Můj profil - editace: Zde můžete hromadně změnit kontaktní údaje ve všech svých inzerátech, např. telefon, mobil, zobrazování e-mailu (e-mail se zobrazuje vždy jen registrovaným) a jazyky, popř. napsat poznámku (např. kdy vás můžou kontaktovat)
Můj profil: Zde jsou pod profilem zobrazeny všechny aktivní jízdy
Moje jízdy: Zde je k dispozici několik funkcí, které vám usnadní upravování, zadávání či aktivaci/deaktivaci jízd.
- kopírování: zkopíruje jízdu
- zpáteční jízda: automaticky obrátí města, pro zpáteční jízdu
- editace
- aktivace/deaktivace: Deaktivovaná jízda se nebude zobrazovat v seznamu
- mazání
- hromadné mazání, aktivace, deaktivace
- rychlá změna míst ve vozidle: stačí kliknout na číslo a zvolit počet volných míst
Mapa: Odkaz na googlemapu berte jako orientační, upřednostňuje totiž dálnice. Pokud náhodou narazíte na nějaké místo, které mapa automaticky nenašla, dejte mi vědět, upravím název města.

Děkuji za testování!
Zaznamenáno
pedrito



Karma: 14
Příspěvků: 69


beijinhos


« Odpověď #1 : Květen 16, 2008, 06:15:01 pm »

Nadhera! Moc se mi libi funkce mapy.
mej se hezky
Pedro
Zaznamenáno
omacka



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #2 : Květen 28, 2008, 11:24:48 am »

Jo-proste dobry.neni co dodat
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #3 : Květen 28, 2008, 11:48:21 am »

Ahoj, trosku me mate seznam mest, protoze jmena mest jsou razeny podle abecedy - jako bys nepouzival diakritiku. Takze je treba Břeclav a pak teprve nasleduje Brno.
Jinak dobry :-)
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #4 : Květen 29, 2008, 10:49:20 pm »

Děkuji moc za testování, přišel jsem na pár chybiček.
Můžete dál testovat Úsměv

Díky Marcelo, opraveno
Zaznamenáno
patl



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Červen 04, 2008, 04:19:32 pm »

Ahoj,
system je naprosto dokonaly :-) Akorat se mi zda, ze to skoro nikdo necte, mozna protoze je to az moc slozite...
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #6 : Červen 04, 2008, 05:17:23 pm »

Ahoj,
Tak zatím to je testování, počkej až se budou inzeráty zobrazovat na titulní straně Mrknutí
Co se ti zdá složité?
Zaznamenáno
chakka



Karma: 8
Příspěvků: 147



« Odpověď #7 : Červen 09, 2008, 01:43:01 pm »

Ahoj Davide, no pekny kus prace!
Moc jsem nerozumela a trosku me matou ty ikonky: Typ  Řidič   Spolujezdec   Řidič a spolujezdec  - zelene auticko a stopka (ta na me na prvni dojem zapusobila jako ze nabidka jiz neni aktualni ci jiz neni volne misto) ...Potom kdy se voli volba typ? Muzes totiz zvolit typ  a nebo ridic a nebo spolujezdec. Co myslis tim ridic a spolujezdec? Zkratka me to nejak zmatlo.
V poradi sloupku bych mozna nejdrive zvolila sloupky odkud kam a az potom pres (nynejsi poradi mas odkud - pres - kam),ale to je asi jen nepodstatny detail.
Jinak prima. Je fajn, ze neco takoveho pro nas delas! Dekuju.
Sarka
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München