Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: maminky na pokec  (Přečteno 50025 krát)
roperka



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Duben 07, 2015, 10:15:18 am »

Ahoj, rada bych se seznamila s maminkama zijici v Lux a okoli na obcasne setkani s detmi nebo i bez deti.
Mame holcicku (v lete ji budou tri) a kluka (9mesicu). Rada uslysim od nekoho v podobne brynde. Pardon - situaci.  Smích
Lenka
Zaznamenáno
Victorie



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Duben 16, 2015, 06:06:38 pm »

Ahoj Lenko, rada se někdy s malou přidáme, dceři jsou dva roky. Tak můžeme někdy něco podniknout:)Mejte se hezky a ozvi se Lucie
Zaznamenáno
voho



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Květen 06, 2015, 09:14:34 pm »

Ahoj, manželka tu nemá účet, tak píšu za ní: určitě by se také ráda s někým občas setkávala, tím spíš, že se teprve stěhujeme a budeme vděční za jakoukoliv společnost Úsměv. Klidně mi napište zprávu a já předám e-maily. Mějte se hezky!
Zaznamenáno
irena



Karma: 0
Příspěvků: 22


« Odpověď #3 : Květen 07, 2015, 09:12:08 am »

Ahoj,
scházíme se každé úterý od 10 do 11 hodin na společné zpívání rodiče s dětmi u mě doma ve Fentange. Nechcete se také přidat? irena
Zaznamenáno
Asterionella



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Květen 07, 2015, 10:14:47 am »

Ahoj Lenko, my mame temer dvouleteho chlapecka, jsme mobilni a radi jezdime na nove mista (bydlime kousek od letiste), radi budeme delat spolecnost, mej se moc hezky!
Zaznamenáno
Andreaaaw



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #5 : Květen 12, 2015, 11:45:53 am »

Ahoj, rada se take seznamim, mam 3 leteho klucinu a 11 mesicni holcinu :-)
Bydlime v Capellenu a muzeme dojet kamkoliv.
Zaznamenáno
leho



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #6 : Květen 15, 2015, 11:09:12 am »

Ahoj, manželka tu nemá účet, tak píšu za ní: určitě by se také ráda s někým občas setkávala, tím spíš, že se teprve stěhujeme a budeme vděční za jakoukoliv společnost Úsměv. Klidně mi napište zprávu a já předám e-maily. Mějte se hezky!

Ahoj, hlásím se, že jsem tu taky. :-)
Vojtova manželka Lenka

Až budem v Luxu (cca od června) a budem v té bryndě taky, určitě se ozvem. :-D Máme 13měsíční holčičku, auto zatím ne, ale budu ráda, když budu mít příležitost zorientovat se v lucemburské veřejné dopravě. Těším se na viděnou!
Zaznamenáno
leho



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #7 : Červen 02, 2015, 02:12:19 pm »

Děkuju roperce za organizacií, doufám, že budou další setkání a též hojný počet účastníků. Úsměv
Až bude náš byt vypadat jako byt a ne jako skladiště, můžu zorganizovat třeba setkání u nás.
Lenka H.
Zaznamenáno
roperka



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #8 : Červen 11, 2015, 08:00:01 pm »

Ahoj maminky,


dekuji tem, co mohly posledne prijet a rikam si, ze je na case se znovu sejit.
Tak jsem podumala a dosla jsem k zaveru, ze to bude zase nejjednodussi u nas  Úsměv


Tudiz vas rada uvitam ve stredu 24/6 v 13:00.
Muzete mi prosim potvrdit ucast/neucast at vim, kolik se nas muze sejit.


Pro adresu mi prosim poslete soukromou zpravu.


Tesim se,
Lenka
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München