Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Najdu práci v mateřské škole?  (Přečteno 26018 krát)
kacaprouzova



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Březen 13, 2008, 12:08:52 pm »

Ahoj, s přítelem se chystáme do Luxu (on zde působil,takže kontakty má,ale jenom do zaměstnání pro sebe). Já jsem učitelka v mateřské škole, je mi 24 let, jsem vysokoškolačka se specializací právě na předškolní výchovu, umím anglicky, mám certifikát pro vyučování předškolních dětí v anglickém jazyce, pět let praxe (se všemi věkovými kategoriemi, které naše předškolní vzdělávání nabízí). Prosím,poradíte mi někdo, na koho se obrátit, popřípadě, co splňovat a kam se přihlásit, vypisuje-li se nějaký konkurz na místo v EVropské Školce v české sekci? Klidně i do jiné MŠ, ale prostě k dětem. Brala bych i hlídání dětí. Moc děkuji za jakoukoliv odpověď.

                                                                        KatkaA
Zaznamenáno
Dorian



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #1 : Březen 13, 2008, 12:22:25 pm »

Dobrý den,
v české sekci paní učitelka teď je a smlouva jí ještě trvá, ale zkuste garderie nebo study centre, to je vlastně družina pro menší i starší děti, s pedagogickým vzděláním byste tam snad mohla mít šanci.
Patří to pod OIL.3 (Komisi). Podařilo se mi najít např. tyto kontakty.
Mariann.KARCZA[zavináč]ec.europa.eu
Violaine.CALVET[zavináč]ec.europa.eu
Monique.De-Gruiter[zavináč]ec.europa.eu
tel.:+352 4301 36586
Hodně štěstí.
Zaznamenáno
kacaprouzova



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Březen 13, 2008, 12:34:22 pm »

Dobře,moc děkuji  Úsměv...mějte se moc hezky
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München