Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam kamaradky, kamarady. Neuchatel kanton.  (Přečteno 18930 krát)
RavenBlack



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Listopad 12, 2013, 01:23:10 am »

Ahoj, žiju v La Chaux-de-Fonds s přítelem. No on je zdejší a chodí do práce a já celý dny sedím doma. Nenašel by se tu někdo poblíž, kdo by občas někam zašel? Umřu nudou. Neuchatel kanton.
Předem dík.  Úsměv
Zaznamenáno

Hledám přátele. Jsem tu už nějakou dobu. Hrozně se nudím. Někdo poblíž? Budu ráda i třeba za nějaký info, protože přítel umí jen francouzsky a lehce anglicky. A fráninu já neovlád
Aknaj



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Červenec 06, 2018, 10:20:17 am »

Ahoj byvam 10 minut od teba.
Cez den mam cas tak mi napis:
aknaj111[zavináč]seznam.cz

Ahoj Janka.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München