Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: 2 joby pro Čechy a Slováky  (Přečteno 20121 krát)
Kamil Dörfler
ATSL



Karma: 3
Příspěvků: 58


« : Duben 15, 2010, 06:19:36 pm »


Fy poptává Čechy a Slováky na následující pozice:

  • Logistics Provider Coordinator
  • Supply Chain Coordinator

Více informací v přílohách:
.

* LOGISTICS PROVIDERS COORDINATOR embassy.doc (55.5 KB - staženo 613 krát.)
* SUPPLY CHAIN COORDINATOR embassy.doc (57 KB - staženo 554 krát.)
Zaznamenáno
Popelka



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Květen 20, 2010, 08:36:54 am »

Ahoj Kamile i dalsi, diky za tip na praci, i za dalsi odkazy na netu, kde je mozne praci najit. Bohuzel jsem inzerat objevila az mesic po jeho zverejneni, volala jsem i do personalky, ale uz nekoho maji. Ja zatim ziju v Cechach, ale do Luxu se chci prestehovat a pracovat tam. Nevite nekdo o nejake praci treba do zacatku - au pair, nanny, v baru, cokoliv na rozkoukani, mam praxi z USA. Pak uz bych byla bliz u zdroje a hledani by bylo jednodussi. Kdybyste mi mohli dat typ, byla bych moc rada. Moje anglictina na urovni rodileho mluvciho, francouzstina zaklad, ucetnictvi, logistic agenda, customer service, cokoliv, ale to az casem.
Libi se mi Luxembourg city, taky je tam asi nejvic moznosti - nejradeji bych tam. Prosim o radu, mohli byste mi nekdo pomoci ?
Potrebuji prvotni kontakt, tak jako vsude je dulezity ... :-)
Pokud ano, moc diky predem. Iva
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München