Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hľadám si prácu  (Přečteno 11129 krát)
Peter a Júlia



Karma: 0
Příspěvků: 6



« : Říjen 04, 2013, 09:59:04 am »

Čaute Slováci a Češi, tu je Júlia Úsměv
Prišla som s manželom Peťom do Luxu hľadať si prácu. Veľmi sa mi nedarí, preto Vás chcem poprosiť o pomoc. Ak by niekto vedel poradiť, príp. ponúkal prácu, veľmi by som to ocenila.
Mám vyštudovanú Obchodnú akadémiu a tiež Technickú univerzitu - Riadenie výroby.  Mám 1,5 roka praxe ako Procesná inžinierka v Samsungu. Momentálne mi však nezáleží na tom akú pozíciu budem vykonávať, potrebujem si nájsť hocičo aj keby len na pár hodín denne, či týždenne.
Z kvalifikovanej práce sa zaujímam o miesto buď procesnej inžinierky/ inžinierky kvality, ale aj asistentky, sekretárky, čokoľvek čo by som so svojím vzdelaním a skúsenosťami zvládla.
Z nekvalifikovanej práce môžem vypomáhať v domácnosti:viem variť, upratovať. Môžem doučovať MS office, strážiť deti, robiť nákupy,...rôzne.
Ak by ste mi chceli poradiť alebo mali o mňa záujem, kontaktujte ma na ulicna.julia[zavináč]gmail.com.
Vopred ďakujem za Vašu pomoc! Pekný deň Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München