Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Dětská ohrádka  (Přečteno 25143 krát)
irena



Karma: 0
Příspěvků: 22


« : Leden 18, 2010, 09:43:52 pm »

Po návštěvě Ekocentra v Itzigu mě napadlo, jestli náhodou někomu nepřebývá dětská ohrádka. Pořád řešíme, jestli ji máme pořizovat či nikoli. Poradíte mi alespoň jestli má taková věc smysl?
Díky irena
Zaznamenáno
Jarmilacruz



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Leden 23, 2010, 01:10:41 pm »

Dobry den pani Ireno, to zalezi na Vas jestli poridit detskou ohradku. Zalezi na tom jak nebezpecny ¨teren¨ v byte mate a o jak stare mimco se jedna. My jsme ohradku nekupovali, nikdy nebyla potreba.Ale napriklad kamaradcino dite jsem nikde jinde nez v ohradce nevidela. Nevím co si myslet/Nerozhodný
Tak zalezi na Vas jak se rozhodnete.  ;-) Jarmila
Zaznamenáno
irena



Karma: 0
Příspěvků: 22


« Odpověď #2 : Leden 23, 2010, 09:03:24 pm »

Děkuji za odpověď.
To je docela dobrý nápad, zkusit upravit byt tak, aby nebyl pro miminko nebezpečný. Nejhorší mi asi přijdou kytky, zvláště ty popínavé, které vyloženě lákají k potahování. A potom taky kabely od počítače a televize.
To je ale výborná věc tenhle web. :-) Víc hlav víc ví.
Přeji pěkný den a ještě jednou děkuji za nápad.
irena
Zaznamenáno
Jarmilacruz



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #3 : Únor 18, 2010, 12:42:44 pm »

Neni zac dekovat. Rada jsem poradila  Smích .
Taky preji krasny den. Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München