Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ahoj :) Hledám někoho z ČR, nebo SK, kdo se rád baví ...  (Přečteno 66164 krát)
Martina Vopičkové



Karma: 0
Příspěvků: 11



« : Listopad 16, 2009, 06:42:45 pm »

 Úsměv Jmenuji se Martina a působím zde v Lucemburku, jako au-pair.. Jsem zde již třetí měsíc a hledám někoho, kdo je fajn, rád se baví a chodí tančit..Mám k dispozici i auto, tak není problém někam přijet..tak pokud by jste někdo chtěl, tak se ozvěte..Bydlím v Lenningenu, to je kousek od hl. města..
Budu se těšit Martina Úsměv
Zaznamenáno
Janinaa



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #1 : Listopad 24, 2009, 09:59:24 am »

ahoj Martin  Úsměv tak ja se Ti ozivam Mrknutí zrovna jsem podobnou zpravu, jakou jsi napsala Ty, chtela psat taky. jsem tu taky au-pair a jsem tu skoro taky treti mesic a nejak se tu citim tak trochu sama a budu hrozne rada, kdyz se mi ozves a muzem vyrazit do viru  Smích muj mejl: jane.koubova[zavináč]seznam.cz budu se tesit, zatim ahoj
Zaznamenáno
Martina Vopičkové



Karma: 0
Příspěvků: 11



« Odpověď #2 : Listopad 24, 2009, 06:12:25 pm »

To jsem ráda, že jsi se ozvala..Poslala jsem Ti mail :-)
Zaznamenáno
Stanley7



Karma: 1
Příspěvků: 2



« Odpověď #3 : Listopad 28, 2009, 03:12:31 am »

tyhle stranky jsou pro me moc zmateny. Rád bych potkal Čecha v Luxu, už jsem tu přes tři roky a pořád nic... najdete mě na facebook pod mailem j.stanley [zavináč] email.cz
Zaznamenáno
Marunka14



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #4 : Říjen 22, 2011, 08:35:31 pm »

Ahoj Martino Úsměv nemohla by si mě poslat na sebe kontakt Úsměv mohly by jsme spolu někam zajít Úsměv taky dělám v Luxu au pair Mrknutí
Zaznamenáno
miclac



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #5 : Říjen 25, 2011, 03:07:53 pm »

Tak ludkovia, ja som tu od zaciatku oktbra a zatial som sa stihol len bavit Úsměv ak budete robit nejaku akcosku, kludne dajte vediet....pripojim sa Úsměv
Zaznamenáno
marco103



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #6 : Listopad 05, 2011, 04:12:28 pm »

zdravim som tu novy a tiez by som rad pohovoril,zoznamil atd Vyplazuji jazyk moj facebook  http://www.facebook.com/profile.php?id=100000993489395    diki Mrknutí
Zaznamenáno
janica_sk



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #7 : Leden 16, 2013, 07:24:02 pm »



  ahojte Úsměv

  ja sice nie som z luxu ale chodievam tam velmi casto a zisla by sa mi nejaka spolocnost niekedy na kavicku alebo nakupy..
  bola by som rada, keby ste ma kontaktovali Úsměv
  (preferujem zenske pohlavie:)                  illes.jana[zavináč]hotmail.com
Zaznamenáno
tulakmiro



Karma: 1
Příspěvků: 3


« Odpověď #8 : Leden 20, 2013, 06:00:34 pm »

ahoj,ja som vo viandene...tiež rád spoznám krajanov...621610066 skús zavolať
Zaznamenáno
agentka017



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #9 : Leden 26, 2013, 08:18:16 pm »

Ahojte ja som v LUXU od novembra a poznam tu uz 3češky a 1 slovenku takze ak by ste sa chceli ku nasej "skupinke" pripojit a zazzit vela srandy napiste mi na email- zuzana.cerven[at]gmail.com
Zaznamenáno
poddel2000



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #10 : Duben 17, 2013, 09:13:24 pm »

Ahoj, Jmenuji se Petr a bydlím/pracuji v centru Lucemburku (hl.město) .. Hledám někoho kdo by tu rád neco podniknul. Mám tu auto tak není problém přijet do jiného města..tak pokud by jste někdo chtěl, tak zavolejte...691663659
Budu se těšit Ciao
Zaznamenáno
Daniela86



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #11 : Květen 08, 2013, 10:51:09 am »

Ahoj ja som Daniela, byvam trosku dalej od centra ale nemam problem dojst.
Rada by som spouznala par ludi s ktorymi by sme mohli chodit vonku na drink alebo nakupy alebo na vylety.....trosku sa tu nudim lebo mi chybaju moji domaci SK/CZ ludia.
Tak budem rada ked mi napisete.
Dakujem

Daniela Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München