Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: vypomoc k detom v Bonnevoie  (Přečteno 25682 krát)
ZLG



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Srpen 28, 2009, 07:59:27 am »

Hladam surne niekoho na vypomoc k 2 detom na 2-3 hodiny denne v Bonnevoie. Prosim, kontaktujte ma na zuzanagleal[at]gmail.com alebo 621763606.
Zaznamenáno
Robinson



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Srpen 30, 2009, 10:26:43 pm »

Dobrý den/večer,
bydlíme v Itzigu, což je kousek od Bonnevoie. Byl jsem s našimi dětmi 6 let na rodičovské, pak jsem hlídal necelý rok 2 kluky jedné slovenské rodině v Arlonu. Pokud máte zájem, můžu Vám s dětmi pomoct. Kontakt: Robin Durčák 691 119966. Zítra se vracíme z ČR do Luxu, budu na mobilu od úterý.
Hezký den.
Robin
Zaznamenáno
Martina Vopičkové



Karma: 0
Příspěvků: 11



« Odpověď #2 : Říjen 19, 2009, 01:51:05 pm »

Dobrý den. Úsměv
Jak se máte ? Úsměv
Od září tohoto roku bydlím v Luxu a starám se o šestiletou holčičku v odpoledních hodinách..Bydlím kousek od Bonnevoie.
Mohla bych od rána do 13h a po,st a pátek do 15.30h. Potom o víkendech, pátky i večer..
Mám s dětmi již zkušenosti, tak pokud budete chtít, byla bych ráda kdyby jste se ozvali..
Děkuji předem za odpověď..
Martina Úsměv
Zaznamenáno
Martina Vopičkové



Karma: 0
Příspěvků: 11



« Odpověď #3 : Říjen 19, 2009, 03:09:06 pm »

Ještě jen mé číslo je 691 587 337 Martina.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München