Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam nekoho na drobne domaci prace  (Přečteno 19595 krát)
Komanc



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červen 29, 2009, 11:26:04 pm »

Ahoj momentalne bydlim v Kirchbergu a jelikoz zena zustala s detmi v Praze, tak hledam nekoho na drobne domaci prace (mam 1 pokoj byt). Jednalo by se o vytreni, zehleni (jen trochu:)), vytreni podlahy atd... Videl bych to tak na 1-2hod tydne max. Pokud byste meli zajem, tak prosim piste bud tady na forech (pres SZ) nebo na komanicky[zavináč]cybersales.cz.
Zaznamenáno
Anetv



Karma: 0
Příspěvků: 4


to jsem já v mé bývalé práci v ČR:-)


« Odpověď #1 : Červen 29, 2009, 11:54:24 pm »

Ahoj, ja tady 6.7. koncim, ale pokud bys chtel, tak tuto stredu ( cili zitra) mam cas mezi 12-15.hod.  :-) tak Ti muzu prijet poklidit :-) uklizela jsem tady v Luxu ve trech rodinach, ale tento tyden mam uz volno, protoze vsichni uz maji dovolenkove plany :-) beru 10 euro / hod., tak pokud mas zajem, tak napis :-) anetv [zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München