Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Co se stalo se Zlatou Prahou v Glinde?  (Přečteno 71636 krát)
narciskm



Karma: 5
Příspěvků: 61



« : Únor 10, 2009, 09:02:50 am »

 Ahojky lidicky,nevite nahodou co se stalo s panem Slepickou ze Zlate Prahy  v Glinde??V nedelu jsme dostaly chute tak jsme tam jeli a vsude tma jak v pytli,tel.cislo neexistuje a webove stranky taky ne.Tak pokud nekdo vi,prosim podelte se se mnou.
Diky moc.

Nika Úsměv
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Únor 10, 2009, 02:17:38 pm »

http://www.schlemmerinfo.de/deu/schleswig-holstein/stormarn/glinde/17605/index.html

Spatna zprava, to uz je druha ceska hospoda v Nemecku ktera letos krachla. Smutek
Zaznamenáno
narciskm



Karma: 5
Příspěvků: 61



« Odpověď #2 : Únor 15, 2009, 07:38:18 pm »

hmmm,tak to vypada ze si to vepro knedlo zelo budu muset ukochtit sama.... Škleb
Nika
Zaznamenáno
tommy



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Únor 21, 2009, 02:07:53 pm »

super restaurace je vSindelfingen toci tam Budvar a Plzen vyborna kuchyne sef hroznej sympatak www.schwejk-sindelfingen.de Pláč
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #4 : Únor 21, 2009, 02:20:22 pm »

No tak to je ale z Hamburku trosku mimo Úsměv
Zaznamenáno
jihocech



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #5 : Únor 24, 2009, 11:51:57 pm »



    Byl sem parkrat ve Zlate Praze ve Volksdorfu,asi tak v roce 2006-2007.Tehdy Zlata Praha
    musela z duvodu demolice budovy koncit.Bohuzel sem na p.Slepicku ztratil kontakt a tak o
   nem od te doby nic dalsiho nevim.O tom ze presel do Glinde vubec nemam poneti.

   Ahoj Jihocech
Zaznamenáno
Fidon



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #6 : Listopad 05, 2009, 02:32:30 am »

Ahoj, na pana Slepicku jsem narazil nahodne, kdyz jsem hledal praci pres ceskou annonci. Shanel lidi do kuchyne, nebo nejakou pomocnou silu do sve restaurace v Lübeck. Rikal mi, ze mel dlouho restauraci v HH, takze to byl on... nekde jsem mel na papirku jeho adresu a tel. uz nevim ale kde... Ale podle restauraci v Lübeck by ho najit myslim slo... zdravim  Úsměv
Zaznamenáno
narciskm



Karma: 5
Příspěvků: 61



« Odpověď #7 : Listopad 29, 2009, 02:36:14 pm »

Ahojky lidicky,
tak kdo hleda najde a s pomoci odpovedi od Fidona i najde (diky!!)
Pana Slepicku jsem nasla a vcera jsem si vyborne pochutnala na zelnacce a vepro, knedlo, zelo a samozrejme pivko nesmelo k tomu chybet...
Takze pro vsechny milovniky ceske kuchyne ,zde adresa:
BISTRO RESTAURANT PERLE-GOLDENES PRAG
Strandstrasse 90
Niendorf-Ostsee 23 669
tel. 04503/888310


Ja vim ze je to trosku z ruky z Hamburgu, ale kdyz to spojite s vyletem a prochazkou u ostsee tak to vazne stoji za to!!!
Takze preji dobrou chut a pekne pocasi....

Nika Mrknutí
 
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #8 : Listopad 29, 2009, 03:07:50 pm »

Ahoj Niko,

díky, přidal jsem mezi akce a srazy pod Hamburg.

Pěkný zbytek neděle

David
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München