Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: sport-tanec, házená,...  (Přečteno 46895 krát)
MarcelaH



Karma: 6
Příspěvků: 52



« : Leden 28, 2009, 09:55:48 am »

Ahojda,

jmenuji se Marcela (28let), z Jižní Moravy. Od 1.března 09 se stěhuji do Luxu - Esch. Mám ráda všechny sporty (tanec, plavání, squash, pro srandu i forbálek, volejbal,...). Kdyby jste o něčem věděli, kam zajít nebo potřebovali do party někoho nového, jsem tu  Úsměv. Mluvím zatím jen česky a trochu anglicky, čeká mě teprve jaz.škola. Díky a napište, Marcela.  m.harthova[at]volny.cz
Zaznamenáno
Martullka



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #1 : Leden 28, 2009, 08:49:34 pm »

ahojky:-) Marta,21....muzem se seznamit,rada.......jsem v luxu uz nejakou dobu tak te tady s okolim rada seznamim...papap muj mail:martina.neubergova[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
jaska



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Únor 01, 2009, 01:30:14 pm »

Ahoj, já tu jsem už rok a půl (sakra, to to letí  Smích ), až dorazíš, směle se ozvi... Squash bych ráda dala, ale obávám se, že pro tebe budu nudný soupeř... Ale budu trénovat  Mrknutí. I zaplavat bych zašla a kdybys měla chuť jít na pivo, taky není problém  Škleb. Moraváků není nikdy dost... Můj emal 4jaska[zavináč]seznam.cz
Zatím hodně zdaru!
Zaznamenáno
tulakmiro



Karma: 1
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Únor 22, 2009, 11:22:16 am »

ahoj,ak tu ešte budem v marci rád Ťa spoznám.Napíš
Zaznamenáno
SIMONA JACKS GYM
Simona JACK'S GYM :-)



Karma: -1
Příspěvků: 16


trenerka fittness, zumba, tanec, aerobic


« Odpověď #4 : Květen 28, 2010, 04:46:06 pm »

Ahoj, ja precvicujem aerobic v Jacks gym - 281 rte de Thionville, Hesperange.
Chcela by som tu zalozit tanecnu skupinu. Ak mas zaujem o tanec alebo aerobic pridi.
Zaznamenáno

darkdaze



Karma: 1
Příspěvků: 5



« Odpověď #5 : Květen 31, 2010, 01:01:13 pm »

Ahoj, ja bydlim v Bertrangu a sport nebo pivo by urcite bodl Smích tak pokud mate zajem napiste na zuzan.lis[zavináč]centrum.cz adii!
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München