Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Botičky  (Přečteno 15249 krát)
diana85



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Březen 15, 2021, 11:59:48 am »

Dobry den, je tu nekdo ochotny mi pomoc v jedné věci prosim? Zaplatim vse predem na ucet. Potřebovala bych dceri (2roky)  koupit tyto sandalky znacky Dd step (maďarska znacka) , bohuzel v CR velikost 28 již nikde není k sehnání. Nasla jsem jedine v madarsku,v Čr jsou velikosti bud menší nebo větší. Zde je odkaz https://www.nenoshoes.hu/gyerekcipo/kulteri-gyerekcipok/bor-gyerekszandal-bronz-ezust-d-d-step-ac290-7030-cream-detail
Byl By nekdo ochotný mi to poslat do Brna? Byla bych velmi vděčná. S obchodem jsem již mluvila po emailu ale bohužel do čr neposílaji.
Zaplatim cenu bot a poštovné do čr předem na účet.
Zaznamenáno
diana85



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #1 : Březen 15, 2021, 12:18:49 pm »

N
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München