Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Fitness  (Přečteno 43824 krát)
lklbarney



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Říjen 18, 2008, 03:03:40 pm »

Čevec,
nenašel by se někdo, kdo by taky rád zašel protáhnout tělo do fitka? Úsměv Nebo se i rád přidám. 

klement.libor[zavináč]seznam.cz

Zdraví
Libor
Zaznamenáno
Anetv



Karma: 0
Příspěvků: 4


to jsem já v mé bývalé práci v ČR:-)


« Odpověď #1 : Listopad 14, 2008, 06:26:45 pm »

Ahojky, je tu někdo, kdo jezdí do fitka do Sandweileru? Já tam jezdím 2-3x týdně a minule jsem tam zaslechla slovenštinu :-)
Zaznamenáno
sgtpepper



Karma: 4
Příspěvků: 36


« Odpověď #2 : Listopad 24, 2008, 11:12:21 pm »

Moien. Chodim do FitnessFirst v Sandweileri, tak sa tam zrejme uvidime, ale slovensky som tam este nikdy nehovoril, musi tam chodit este niekto iny :-O Alebo chodis do toho druheho fitness v Sandweileri?  Úsměv
Zaznamenáno
SIMONA JACKS GYM
Simona JACK'S GYM :-)



Karma: -1
Příspěvků: 16


trenerka fittness, zumba, tanec, aerobic


« Odpověď #3 : Květen 10, 2010, 05:05:06 pm »

Pridite do Hesperange Jack's gym! Je tu uz 6 Cechov a Slovakov. Ja som trenerka aerobicu Simona a rada Vas tu uvidim vo fitku. Je to najkrajsie fitko v Luxembursku a najlacnejsie zaroven. Mesacne je poplatok 55€. Nevahajte!!!
Zaznamenáno

barbi



Karma: 3
Příspěvků: 19


« Odpověď #4 : Květen 12, 2010, 01:08:50 pm »

Kde konkretne v Hesperange to je? my tu byvame a mam "dedinu" uz prechodenu ale nejako som si to este nevsimla...
Zaznamenáno
SIMONA JACKS GYM
Simona JACK'S GYM :-)



Karma: -1
Příspěvků: 16


trenerka fittness, zumba, tanec, aerobic


« Odpověď #5 : Květen 28, 2010, 04:40:00 pm »

Presne pod tym velkym mostom-dialnicou je samostatna budova oranzovostaroruzovej farby.
281 rte de Thionville
Zaznamenáno

Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München