Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Doprava z eBay do CZ  (Přečteno 26374 krát)
Dr.Diesel



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Červen 24, 2008, 12:36:16 pm »

Zdar vsem,

na eBay jsem koupil naraznik na auto, ale nedari se mi vyjednat rozumnou dopravu, 4000 za postu do Nemecka mi prijde fakt dost, nebyl by nekdo, kdo by ho vyzvedl a dovezl kamkoli do CZ (Praha), palivovy priplatek samozrejmosti Úsměv Celkem to specha (vyzvednuti, dovoz nehori) .

Dik
Zaznamenáno
pejtra



Karma: 0
Příspěvků: 7



« Odpověď #1 : Červen 25, 2008, 09:44:03 am »

Ahoj, někdy během příštího týdne pojedu z Luxu do ČR. Zatím nic nemůžu nemůžu slíbit, ale pokud by to bylo po cestě, eventuelně bych ho mohla vyzvednout. Dej vědět Úsměv

Petra
Zaznamenáno

Pejtra
Dr.Diesel



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Červen 26, 2008, 11:55:09 pm »

Ahoj, někdy během příštího týdne pojedu z Luxu do ČR. Zatím nic nemůžu nemůžu slíbit, ale pokud by to bylo po cestě, eventuelně bych ho mohla vyzvednout. Dej vědět Úsměv

Petra
Ahoj,zitra tam ma jeden clovek jet,pokud by to nevyslo,ozvu se. Dik.
Zaznamenáno
Dr.Diesel



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Červenec 05, 2008, 05:56:14 pm »

Ahoj, někdy během příštího týdne pojedu z Luxu do ČR. Zatím nic nemůžu nemůžu slíbit, ale pokud by to bylo po cestě, eventuelně bych ho mohla vyzvednout. Dej vědět Úsměv

Petra
Ahoj, uz jsi asi pryc, vid?

Pripadne nekdo jiny?
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München