Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Cena a dostupnost Taxi v Luxu  (Přečteno 38459 krát)
mstiller



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Květen 18, 2008, 10:08:43 am »

Dobrý den,
nemátě někdo ponětí kolik stojí v Luxu taxislužba?
Případně zda je možné chytnout taxika i uprostřed noci?

Děkuji
Zaznamenáno
Zuzcatko



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #1 : Květen 18, 2008, 07:59:40 pm »

Ahoj,
s taxi nemam osobnu skusenost, ale dostupne su nonstop, aj v noci. Cena v nocnych hodinach je myslim dvojnasobna.
Nejake taxi sluzby najdes na tejto webovke:

http://editusb2b.lu/luxweb/neosearchIR.do?lan=FR&idThe=159&numRub=83481&idLoc=1

Zuzka Úsměv
Zaznamenáno
SarkaP



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Květen 20, 2008, 10:13:12 am »

Ahoj,

jaké mají přesně sazby, to nevím, ani jestli se to nějak liší, když si ho odchytneš ve městě nebo když si ho zavoláš telefonem třeba na určitou hodinu. Já jsem jela jednou po půlnoci z Limpertsbergu do Merlu a stálo mě to necelých 8,50 eur. Kamarádka jela párkrát v noci z Gare na Limpertsberg a platila kolem 10-12 eur.

Jedno stanoviště taxi je u parkoviště Glacis, kolem jedný v noci tam stály tři taxíky.

Sarka

Zaznamenáno
Pavla
Host
« Odpověď #3 : Květen 20, 2008, 12:27:17 pm »

Taxiky vzdycky stoji na vlakovem nadrazi, platila jsem za trasu Gare-Bertrange 19 eur, bylo to kolem jedne v noci
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München