Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hlada sa babysitterka  (Přečteno 18009 krát)
Renesme



Karma: 1
Příspěvků: 36


« : Duben 13, 2016, 08:17:28 pm »

Zdravim,

je sanca je tu najdem babysitterku pre sedemrocneho syna na polovicu jula a mesiac august na severe Luxemburska?

Samozrejme s byvanim a stravou.

Dakujem.
Silvia
Zaznamenáno
jeanele



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Duben 18, 2016, 10:56:28 am »

dobrý den
Ráda bych,ale nevím zda-li už budu bydlet s přítelem v Luxu pořád se to odsunuje.Mám zkušenosti s hlídáním děti velice miluji tuto práci jsem hledala .Kolik je to km od Dudelange? vím že mně tam jednou přítel bral na výlet,ale už si to nepamatuji.Budu ráda za info
  kolik nabízíte na hodinu?
 Hezký den
Vendy
Zaznamenáno
Lucka33



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Duben 24, 2016, 10:42:43 pm »

Dobrý den

a stále hladáte tak by som sa rada stretla a porozprávala o podmienkach a zoznámila so synom. Momentálne bývam v Esch sur Alzette taze idealne stretnute je pre mna v Luxemburg city alebo blízom okolí.


Dakujem
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München