Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nabídka práce - hledame servirky  (Přečteno 18602 krát)
gabrle26



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červen 11, 2015, 08:21:01 pm »

Dobry den! Pro nove otevreny lokal v 9. becirku hledame schopne servirky, nemcina nutna.. Nabídky volejte na 0660 441 88 15, Frau Gabriela.. Krasny den
Zaznamenáno
Dagmar1444



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Červen 12, 2015, 08:57:24 am »

Dobrý den paní/slečno Gabrielo.
Volala jsem Vám již několikrát,ale bohužel Vaše telefonní čísli je prý neúplné.
O práci servírky v 9.Bezirku bych měla zájem,bohužel nástup je u mne možný 4.7.2015.
Mám 3roky praxe v 3* hotelu, umím německy a základní komunikační dovednosti v angličtině.
V tuto chvíli pracuji v Kaprunu.
Byla bych ráda o zpětnou vazbu na telefon 00420 732 204 766 nebo na email dagmar.prejdova[zavináč]gmail.com

Dekuji

S přátelským pozdravem

Dagmar Prejdová
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München