Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hľadám si job (farma,pomoc v kuchyni, upratovanie, babysitting,pomoc v záhrade..  (Přečteno 11838 krát)
Jacobo8178



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Červenec 22, 2014, 11:18:54 am »

Ahojte Česi a Slováci  Úsměv,
hľadám si tu v Luxembursku alebo v pohraničí nejakú prácu. Môže o byť aj práca na farme,pomoc v kuchyni, upratovanie, babysitting, pomoc v záhrade, výpomoc pri stahovaní alebo hoc jake drobné pracičky kde by bolo potrebné dako pomocť. Mám k dispozíci auto a dokažem sa dohovoriť anglicky.
V prípade žeby ste o niečom vedeli alebo mohli pomocť napište mi alebo mi zavolajte na +352 621 773 626 alebo na j.vacko817[zavináč]gmail.com .
Dik za pomoc  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München